yurtici-kargo-yeni-personeller-ariyor
Memur Alımı

Yurtiçi Kargo Yeni Personeller Arıyor!

Yurtiçi Kargo yeni personel alımları kapsamında kargo operatörü pozisyonu için eleman alımları yapılacak.

Yeni Kargo Personeli Alımları

Yurtiçi Kargo, kargo operatörleri arıyor. Şirket tarafından yapılan işe alım duyurusunda işe alınacak olan yeni elemanların hangi özelliklere sahip olması ve ne gibi nitelikler taşıması gerektiği de bildirildi. Haberimizin devamında kargı operatörü iş başvurusu yapacak olan kişilerin merak ettiği tüm soruların cevapları bulunmaktadır. Yeni personeller asgari ücretle çalışacak olup, Türkiye genelinden başvurular kabul edilecektir.

Yurtiçi Kargo Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Yurtiçi Kargo eleman alımları iş başvurusu yapacak olan kişilerin aşağıda belirtilen şartlara uyuyor olması gerekiyor.

  • En az lise mezunu olmak
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetleri ile bir ilişiklerinin kalmamış olması
  • Takım çalışmasına uyumlu olarak çalışabilecek olmak
  • Müşteri memnuniyeti iş prensibini benimsemiş ve bu doğrultuda çalışacak olmak
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak

Yeni Kargo Operatörlerinin Görevleri Nelerdir?

Kargo şirketi personel alımı iş başvurusu ile ilgilenen ve belirtilen şartları yerine getiren kişiler Yurtiçi Kargo tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan değerlendirmeler sonucunda işe alınmasına karar verilen yeni personeller gelen müşterilerin doğru bir şekilde karşılanmasının sağlanması, gelen kargo ve giden kargo bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak sisteme girilmesi, her çeşit evrakın verilen talimatlara uyacak şekilde dosyalanması ve korunmasının sağlanması gibi görevler üstlenecekler.

Yurtiçi Kargo İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo iş başvuruları 16 Haziran 2018 tarihine kadar sürecektir. Bu duyuru işe ilgilenen kişilerin merak ettiği tüm soruların cevabına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabileceği gibi, aynı bağlantıdan iş başvurusu da yapılabilir. İşe alınacak olan kargo operatörleri şirket bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklardır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yurtici-kargo-servisi-a-s-kargo-operatoru-2038755

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri