Ekonomi

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Ziraat Bankası, yıllardır müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Hem çalışanlara hem emeklilere hem de düğün telaşında olanlara çeşitli fırsatlar tanınıyor. Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusunun hangi kampanya dahilinde yapılmadığına göre de sunulan imkanlar farklılaşıyor.

Tüm Müşterilere Özel Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası, ihtiyacın ne olduğu ya da müşterinin emekli, çalışan olup olmamasına bakmaksızın herkesin yararlanabileceği kredi kampanyası düzenledi. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan banka, bu kapsamda da sabit faiz oranları uygulamaktadır. Sabit faizli ihtiyaç kredisinde faiz oranı yüzde 1,32’dir. Hem müşteriye hem de kredi tutarına göre bu oran değiştirilmemektedir. Aynı zamanda da esnek ödeme planları sunulmaktadır.

Kredinin güvencesi için teminat alınıp, hayat sigortası yapılması da zorunludur. Ancak hayat sigortası ödemelerinin hesaplaması kişiden kişiye değiştiği için net bir tutar söylenememektedir.

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Özel Avantajlı Kredi!

Emekli kredisinde uygulanan faiz oranı da yüzde 1,32’dir. Ancak ödeme planları emekli aylıklarının alınma günlerine, ne kadar sıklıkta alındıklarına göre değişmektedir. Benzer durumlar çalışanlar için de geçerlidir.

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu ve Detayları

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu yapan bir kişinin çalışan mı emekli mi ya da normal bir müşteri olmasına göre faiz oranı değişmemektedir. Ancak sunulan avantajlar farklılık gösterebilmektedir. Kredi 48 ay vadeli ödeme planı ile alındığında;

  • Aylık Kredi Taksidi = 299,04 Türk Lirası
  • Geri Ödenecek Toplam Tutar = 14 bin 354 Türk Lirası

36 Ay Vadeli Ödeme Planı

  • Aylık Kredi Taksidi = 366,60 Türk Lirası
  • Geri Ödenecek Toplam Tutar = 13 bin 197,62 Türk Lirası

24 Ay Vadeli Ödeme Planı

  • Aylık Kredi Taksidi = 504,13 Türk Lirası
  • Geri Ödenecek Toplam Tutar = 12 bin 99,00 Türk Lirası
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri