Ekonomi

Ziraat Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu ve Tüm Detayları!

Geçmişte olduğu gibi yaşadığımız dönemde de Türkiye’deki bankacılık sektöründe faaliyet gösteren, müşterilerine avantajlı krediler sunan Ziraat Bankası, bütün bireysel harcamalarda müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası 5.000 TL Kredi başvurusu için çeşitli ödeme kanalı imkanları sağlayan banka, aynı zamanda banka şubeleri ziyaret edilmeden de finansman desteği veriyor.

5.000 TL kredi için ne kadar ödeme yapılacağı bankanın hangi kampanyasından yararlanıldığına göre farklılık gösteriyor. Memurdan emekliye, ilkokul, lise, üniversite gibi tüm eğitim için yapılan harcamalardan bankadan öncesinde hiç kredi, kredi kartı, banka kartı kullanmamış müşterilerine kadar kampanya sunuluyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankadan önceki dönemlerinde kredi almamış, kredi kartı başvuru yapmamış ya da banka kartı temin etmemiş kişiler için yüzde 1,43 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu kampanyada ihtiyaç kredisi faiz oranları değişmemektedir ve sabittir. En uzun vade süresi ise 48 aydır (4 yıl). Bu kampanya dahilinde 5.000 TL kredi çeken kişilerin yapacakları ödeme 48 ay vadeli ödeme planında 153,73 TL olmaktadır.

Aylık maaşlarını Ziraat’ten alan çalışanlar ve emekliler için ise yüzde 1,32 faiz uygulanmaktadır. Aylık kredi ödemesi ise 149,52 TL olmaktadır.

Ziraat Bankası 5.000 TL kredi başvurusunu eğitim için alanlar için ise faiz yüzde 1,43’tür. Ancak en uzun vade süresi 48 ay yerine 36 ay olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda da aylık kredi ödemesi 187,33 TL olmaktadır.

Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu!

Banka müşterisi olanlar için şubelere kadar gitmeden, belge göstermeden, evrak doldurmadan anında kredi başvurusu yapma imkanı tanınmaktadır. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu sitede kampanyanın bulunduğu sayfadan başvuru formunun doldurulması ile birlikte gerçekleşmektedir. Anında kredinin banka tarafından değerlendirilmesi ve onaylanması halinde ise anında vadesiz hesaba yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu

Banka müşterisi olmayanların ise nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini alarak banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.Gelir belgesi olmadan başvuru yapılmayıp, ek belgeler de istenebilmektedir. Ek olarak istenen belgeler ise kişiden kişiye göre değişebilmektedir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri