Gündem

Alperen Şengün NBA Efsanesi Olma Yolunda

Houston Rockets’ta forma giyen milli basketbolcu Alperen Şengün, bireysel antrenmanlarını NBA efsanesi ile birlikte gerçekleştiriyor. Hakeem the Dream lakaplı NBA efsanesi Hakeem Olajuwon ile idmanlarını yapan Alperen Şengün, başarılı performansı ile göz dolduruyor.

19 yaşındaki Alperen Şengün, geçtiğimiz sezon NBA’deki ilk sezonunu geçirmişti. 16. sıradan draft edilen Alperen Şengün, Houston Rockets tarafından oldukça sevildi ve benimsendi. Makrobet Houston taraftarlarından da oldukça sevgi gören Alperen, başarılı performansı ile hem NBA medyasının hem de NBA efsanelerinin dikkatini çekmeyi başardı.

Milli basketbolcumuz Alperen Şengün, bireysel idmanlarını Hakeem Olajuwon ile gerçekleştiriyor. İdman görüntülerini sosyal medya hesabından yayınlayan Şengün, kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü.

“Dream Shake” Hareketi Büyük İlgi Gördü

NBA efsanesi olan Hakeem Olajuwon’un imza hareketi “Dream Shake” hareketini öğretti video izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Nijerya asıllı eski basketbolcunun Alperen Şengün’e verdiği tavsiyelerden birisi de “Kendini özgür hissetmek komple bir basketbolcu olmanın altın kuralıdır” oldu. Alperen Şengün hakkında konuşan eski yıldız, Alperen Şengün’ün fiziksel olarak çok iyi bir durumda olduğunu ancak ihtiyaçlarının top kontrolü ve dönüş hareketlerinin geliştirilmesi olduğunu söyledi.

Lebron James, Kobe Bryant ve Yao Ming de Hakeem ile Çalıştı

Hakeem the Dream lakaplı eski NBA oyuncusu Hakeem Olajuwon, daha önce dünyanın en büyük NBA efsanelerini de çalıştırdı. Hakeem Olajuwon’un çalıştırdığı isimler arasında Lebron James, Kobe Bryant ve Yao Ming yer alıyor. Makrobet giriş Hakeem, 1984 yılının draftında Michael Jordan, Charles Barkley ve John Stockton gibi isimleri geride bırakarak draftı 1. sırada tamamlamıştı.

Alperen Şengün 16. Sıradan Draft Edilmişti

Alperen Şengün Houston Rockets tarafından 16. sırada draft edilmişti. Genç oyuncu NBA’de ilk sezonunu geçirirken, Hakeem Olajuwon ile antrenmanlarını gerçekleştirmesi sosyal medyada büyük etki yarattı. NBA’deki çaylak sezonunda oldukça iyi bir performans sergileyen milli basketbolcu, daha önce de Hakeem Olajuwon ile idmanlar yaptığını açıklamıştı. İkilinin çalışmalarından bir video paylaşan Houston Rockets, sosyal medyada taraftarlar tarafından olumlu yorumlar aldı ve Alperen Şengün büyük ilgi gördü.

Makrobetsitesi.com

Title – Alperen Şengün Efsane Olma Yolunda

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri