Gündem

Atawich, Türkiye’de büyük oyuncular arasına girmeyi hedefliyor

Atawich, Dünyada ve Türkiye’de “Lezzetli Bir Dev” sloganı ile oluşturduğu global stratejik planı doğrultusunda büyümesini sürdürüyor. Son dönemde ülkemizde fast food restoran zincirlerinin sayısı hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Atawich ise Türkiye’ de yıl sonuna kadar 45 şube hedefine ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor. Mayıs ayı itibari ile yaptığı yeni kiralamalarda AVM’leri tercih eden Atawich, İstanbul’un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Mall Of İstanbul ile anlaşmaya vararak gücüne güç kattı. Ayrıca Beylikdüzü Torium AVM, Kağıthane Axis AVM ve Anadolu Yakasında Rings AVM’de yeni şubelerini açacak olan Atawich, Şişli ve Avcılar E5 cadde konseptindeki şubeleri ile hizmet ağını genişletiyor.

Atawich, tüm ürünlerinde en kaliteli malzemeleri lezzetle harmanlayarak müşterilerine

sunuyor. Ayrıca hamburger, pizza, sandviç çeşitleri, hot dog gibi ürünler ile ürün gamı en geniş markaların başında yer alıyor. Atawich Genel Müdürü Serhat Baldan, birçok bayilik başvurusu aldıklarını belirterek; “Franchise adaylarımız için riski minimize etmek amacıyla iki farklı sistem geliştirdik. Bu sistemleri geliştirirken birçok farklı veriyi analiz edip, bizlere güvenerek aynı hedefe doğru ilerleyecek yatırım ortaklarımız için uzman ekibimiz ile uzun soluklu bir çalışma gerçekleştirdik. Önceliğimiz Türkiye ve Almanya’da bayilerimizin güven ortamında yüksek getirili bir yatırım yapmalarına olanak sağlamak” dedi.

Atawich, dünya genelindeki şirketlerinde barındırdığı 8.000’den fazla uzman çalışma arkadaşı

ile dev bir istihdam sağlıyor. Misyon, vizyon ve marka değerleri doğrultusunda sektörde güçlü bir konuma sahip olan Atawich, ayrıca avantajlı iş fırsatları da sunuyor. Pandemi ile birlikte hızlı tüketim alışkanlığı oranlarının arttığını, tüketicilerin yemek seçimlerinin yön değiştirdiğini ve gençlerin lezzete daha çok önem verdiğini vurgulayan Atawich Genel Müdürü Serhat Baldan, “Müşteriler ise marka tercihlerini doyuruculuk, lezzet ve ulaşılabilirlik kapsamında yapıyorlar.” diyerek, sürekli değişeme uğrayan müşterileri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak adına AR-GE çalışmalarını sürdürdüklerini de belirtti.

Hibya Haber Ajansı