Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı’nda…

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni dönemin motosunun ‘Türkiye Yüzyılı’ olduğunu belirtti.

Milletvekilleri ile yaz döneminde seçim bölgelerinde ve görevlendirdikleri diğer yerlerde gerçekleştirdikleri çalışmaları yakından takip ettiklerini anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim süreci ilerledikçe projeleri daha ayrıntılı bir şekilde paylaşacaklarını söyledi.

Önümüzde yaklaşık 8 aylık bir vaktin var olduğuna dikkati çeken Erdoğan, “Verdiğimiz sözlerin yasama boyutundaki çalışmalarını tamamlayarak milletimizin huzuruna çıkmayı planlıyoruz. Cumhur İttifakı ortağımız, Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte sıkı bir mesai ile birlikte gündemimizdeki tüm düzenlemeleri yasalaştıracağınıza inanıyorum” dedi.

Erdoğan, bütün umudu ekonomideki sıkıntılara özellikle de enflasyona bağlayanların heveslerini kursaklarında bırakacak adımları atmayı sürdüreceklerini kaydetti.

Yatırım, istihdam, üretim, ihracacat ve cari fazla yoluyla ülkemizi büyütecek adımları birer birer attıkllarını belirtti.

CHP’NİN BAŞÖRTÜSÜ TEKLİFİNE TEPKİ!

“CHP Genel Başkanı, bizim ömrümüzü verdiğimiz ve çözdüğümüz başörtüsü meselesiyle ilgili güya günah çıkarıyor, güya teklif veriyor” diyen Cumhuraşkanı Erdoğan, yaşanmayan sorunla ilgili teklifin arkasında riyakarlık var diyerek, ülkemizde şu anda böyle bir meselenin olmadığını söyledi.