Gündem

Fenerbahçe de Sıcak Gelişme

Fenerbahçe de Sıcak Gelişme
Fenerbahçe camiasında son dakika ve oldukça sıcak bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Jose Mourinho Fenerbahçe’nin kalbi olarak görülen Kim Min Jae ye talip oldu. Manşetlerde flaş haber olarak geçen bu gelişme büyük bir heyecan ve yankı uyandırdı. Sarı lacivertli ekipte teknik direktör konusunda sona yaklaşılırken flaş bir gelişme bomba etkisi yarattı. Yaşanan bu gelişme ile ilgili detayları ve ayrıntıları yazımızda inceleyebilirsiniz. Teknik direktör konusunda jorge jesus ile sona gelinirken yeni bir gelişme ortaya çıktı.
Jose Mourinho Yakın Takipte
Bu sezon gösterdiği üstün performans ile dikkat çeken yıldız futbolcuyu Jose Mourhino kadrosuna dahil etmeyi düşünüyor. Kulüp yetkilileri başarılı isim için özel bir takip işlemi yaptı. Kim Min Jaeyi yakın markaja alan Roma ekibi ciddi anlamda oyuncuyla anlaşmak istiyor. Ali Koç bu konu ile ilgili yeni bir açıklama yapmazken Roma ekibinin yıldız oyuncuyu transfer etmeyi düşündüğü sıcak gelişme olarak kayıtlara geçti.
deneme bonusu veren siteler
Kim Min Jae Gidiyor mu?
Fenerbahçe camiasında çok yeni ve flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bir taraftan teknik direktör arayışları devam ederken diğer bir taraftan ise başarılı isime büyük bir talip çıkıyor. Jose Mourhino Fenerbahçe de yıldızlaşan Kim Min Jae yi kadrosunda görmek istiyor. Başarılı isim ile Romanın en güçlü ekibi arasında yaşanan gelişmeler spor basınında yer almayı başarıyor.