Gündem

Geleceğin Ressamları

Bazı çocukların resme karşı inanılmaz yeteneği vardır. Bu yetenekleri pekiştirip, onların iyi bir ressam olmasını isteyenler için iyi bir eğitim fırsatı. İllaki çok yetenekli olmaları gerekmiyor. İlgi duyan öğrencilerde kursa katılabilirler. Aldıkları resim kursları bitiminde de ressam olabilirler. Bunu üniversite eğitimine taşıyabilecekleri gibi hobi olarak da devam edebilirler.

Çocuklara Özel

Çocuk eğitimi her alanda önemlidir. İlgili alakalı tecrübeli eğitmenlerin verdiği eğitim sonucu çocuklardan maksimum performans alınmaktadır. Alanında isim yapmış, yılların tecrübe ve birikimi ile verilen çocuk resim kursu denildiğinde burası ilk akla gelen yerlerden birisi. Güzel sanatlar bölümü resim alanında sınava girecek öğrencilere de gerekli olan kurslar verilmekte.

Galeri

Kursun açmış olduğu sanat galerisi gezildiğinde yazılanlar daha net görülecektir. Yaşım geçti ama resim merakım içim de kaldı diyen bir çok kişi vardır. Bu tür insan kitlesinin içinde olanlar için kurumun verdiği hobi amaçlı resim kursları ideal olacaktır. Sanata ilgi duyanların, için de resim aşkı olan herkese hitap edecek bir kurs var. Siteyi incelerseniz sanatçının icra ettiği bir çok başarılı eser burada mevcut. Herkesin resme bakış açısı farklı olmakla beraber, resimler dikkatli bir şekilde incelendiğinde sanatçının resimlerinde bir hikaye anlatmaya çalıştığı görülüyor.