Gündem

Neden Kerem Aygün Koleji Anaokulu Tercih Edilmeli?

Kerem Aygün Kolejleri içerisinde, anaokulu bölümüne çocuklarını kaydetmeyi düşünen kişiler için başlangıçta neden Kerem Aygün Anaokulu’nun tercih edilmesi konusunda bilgi birikiminizin olması, sizin açınızdan faydalı olur.

  • Öğrencinin sosyal psikolojisi, dışarıya karşı davranışları, ev içerisindeki davranışları ile dışarıya çıkınca değişen davranışları gibi birçok etmen, eğitim sürecine başlamadan önce anaokulu ile beraber çözümlenmektedir.

 

Kerem Aygün Anaokulu

Ankara özel okullar arasında, diğer bilinen birçok eğitim kurumuna göre Kerem Aygün Anaokulu çocuklarınızın kendilerini mutlu, rahat ve severek gelecekleri güvenilir bir ortamla bulunmaktadır.

  • Öğrenci daha öncesinde eğitim kurumu görmediği takdirde kalabalık bir alana girmekte zorlanabilir. Ancak onların rahatlığına önem verilerek yapılan eğitim çalışmalarında, severek ve isteyerek geleceklerinin garantisi sunuluyor.

Anaokulunda öğrencinin; 

Duygusal, bilişsel, psikomotor ve dil gelişim alanlarına yönelik programlar bulunuyor. Hem eğlenmesi, hem de eğlenirken öğrenmesi hedeflenmektedir. Tamamen öğrenmeye veya tamamen eğlenceye yönelik çalışmalar sunulmaz. İkisi bir arada gerçekleştiği zaman öğrenci eğlenirken öğrenmek adına daha farklı kazanımlar sağlamaktadır.

  • Kayıt ve başvuru işlemleri için sistemin güncel web sitesine erişim sağlayıp, kayıt ve başvuru alanına tıklamanız gerekiyor. Burada tarafınızdan istenilen bilgileri doldurduktan sonra direkt iletişime geçebilirsiniz.

Kerem Aygün Anaokulunda Dersler

Ankara Özel ortaokul, özel ilkokul seviyelerinden önce temel olarak anaokulu eğitimi alınmalıdır. Burada verilen eğitimler de en başta belirttiğimiz gibi etkin öğrenme programları uygulanıyor.

  • Öğrencilere haftada 10 saat, İngilizce dersi verilmektedir. İngilizce derslerindeki öğrencinin öğrenme durumuna bağlı olarak oyun ve etkinliklerle destekleme gerçekleşmektedir.
  • Anaokulunda alınan derslerden ziyade doğruluk, sorumluluk, arkadaşlık ve yardımseverlik etkinlikleri de bulunmaktadır. Yani tamamen derslere yönelmekten çok, değerler eğitimi de veriliyor.

Günlük etkinliklere bağlı olarak veliler, bilgilendirilmektedir. Görseller ve görüntüler aracılığıyla, velilerle iletişim halinde olunuyor. www.keremaygunkoleji.com