Gündem

Toptan mezuniyet cübbesi kirala

Mezuniyet törenlerinde kullanılan mezuniyet cübbesi ve kepleri satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Her yıl dönem sonunda düzenlenen mezuniyet törenlerinde kullanılan mezuniyet cübbelerini kiralayabiliyor olmanın sizlere sağlamış olduğu çok önemli avantajlar bulunmaktadır.

Yordam Mezuniyet firması ülkemizde mezuniyet cübbesi üretim konusunda en başarılı olan firmalardan birisidir. Yüksek üretim kapasitesine sahip olan firma bünyesinde mezuniyet cübbesi satışı ile birlikte kiralama hizmeti de verilmektedir. Öğrenci sayısınıza göre toptan mezuniyet cübbesi kiralayabilmek için Yordam Mezuniyet firmasına ait olan Web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan iletişim bilgileri üzerinden firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler de hangi gün ve tarihler için kaç adet mezuniyet cübbesi kiralayacağınızı belirtmeniz yeterli olacaktır.

Mezuniyet cübbesi kiralamanın sağlamış olduğu faydalar

Yordam Mezuniyet bünyesinde mezuniyet cübbesi kiraladığınız da belirtmiş olduğunuz adette mezuniyet cübbesi ve kep kuru temizlemesi yapılmış ütülenmiş bir şekilde okulunuzun imajına yakışacak bir kalite ile sizlere teslim edilecektir. Bunun için teslimat zamanına dair net bir bilgi paylaştığınızda belirtmiş olduğunuz saatte ve belirtmiş olduğunuz adrese ürünler Yordam Mezuniyet tarafından Ulaştırılacaktır.  Böylelikle Mezuniyet cübbesi satın almak için bir bütçe aramanıza gerek kalmadan ve bu ürünleri okullarda saklamakla uğraşmadan mezuniyet törenlerinizin kusursuz bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm kiralama detayları ve satın alma koşulları ile ilgili gerekli bilgilere web sayfası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.