Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım Bayilik

Web tasarım bayilik programına katılarak siz de web sitesi satışı yaparak kazanç elde edebilirsiniz. SEO uyumlu Web Tasarım şablonları ile web sitesi yayınlama alanında lider şirket olan BilgiKurumsal binlerce web sayfasına tasarım hizmeti vermektedir. Web Tasarım yazılımlarını satın almadan önce test edebilirsiniz. İnternet sitesi yayınlama şablonlarımız kolay yönetilebilirdir.

Web Tasarım Hangi Özelliklere Sahip?

Web Tasarım paketleri bir çok hizmetleri içerisinde barındırır. Bazı özellikler;

  • Benzersiz Web Tasarım Web Tasarımı
  • Türkçe Yönetim Ekranı
  • Ücretsiz Alan Adı
  • Ekstra Hosting Ücreti Yok
  • E-Mail İçerisinde
  • Sınırsız İçerik Ekleme

Muhteşem Web Tasarım Şablonları

Seçtiğiniz web tasarım web sayfası şablonunu demo oluşturarak düzenleyebilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden logonuzu kolaylıkla yükleyebilir, kendi içeriklerinizi oluşturabilirsiniz. Şablonların font türü, renkleri, sosyal medya ikonları dışında da bir çok seçeneğini değiştirebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfasında yardım dökümanları yer almaktadır. Web Tasarım sistemi benzersizdir.

Ekonomik Web Tasarım Fiyatları

Bir web tasarım web sayfası ücreti talep edilen yazılımsal özelliklere göre belirlenmektedir. Firmamızda hazır web sitesi paket maliyeti oldukça uygundur. Örnek verecek olursak, 212 içerik, 62 resim oluşturmak isterseniz şablon fiyatıyla internet sitenizi kurabilirsiniz. Ekonomik web tasarım hazır web sitesi için müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Web Tasarım Bayisi Olurum?

Web tasarım paketlerinizi satarak web tasarım bayisi olmak için Web tasarım bayilik programına kayıt olmanız gerekmektedir.

Web Tasarım Web Sitesini Nasıl Açabilirim?

Web Tasarım yazılımları sayesinde web sitesi kurmak çok pratik. Belirlediğiniz tasarımın üstünde bulunan sipariş oluşturma linki ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme onayı sonrasında çok kısa süre içerisinde internet siteniz tarafımızdan aktif edilecektir. Web Tasarım web hostingi BilgiKurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Aktif edildikten sonra yönetim bilgileri gönderilecektir. İstanbul ile Sinop , İzmir şehirleriyle beraber Türkiye’nin her yerinde sitesini kurduğumuz müşteriler mevcuttur. Hazır site bayiliği programında kendi markanız ile satış yaparsınız. Hazır site paketlerini satarak kazanç elde etmek için hazır site bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Web Tasarım Web Sitesi Ücretsiz Mümkün müdür?

Ne Yazık ki ücret ödemeden hazır site internet sitesi açmak imkansızdır. Web sitesinin aktif edilmesi için mutlaka .com, .net gibi domain ve hosting alınmalıdır.

Web Tasarım Yönetim Paneli Türkçe mi?

Web Tasarım web sitenizi kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Web Tasarım paneli Türkçedir ve çok dillidir.