Gündem

Yanar Yeni Dönemin En Kaliteli Parçalarından Biri!

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 13 Mayıs tarihinde Yanar’ın yayınlandığını duyurdu. Bir süredir yayınlanması beklenen parçanın çalışmaları da kısa bir zaman öncesinde tamamlanmıştı. Oldukça büyük bir emek ve profesyonellikle çekilen klipi, kalitesini ilk saniyelerden hissettiren müziğiyle de fark yaratacağı düşünüyordu. Yayınlandığı andan itibaren hızlı bir yükselişe geçen parça, bu düşünceleri de doğruladı. Yanar tüm dijital platformlardaki etkileşimleri ve aldığı yorumlarla yeni dönemin en kaliteli şarkıları arasında yer aldığını kanıtladı.

Yanar Hayranları Şarkının Klipini Tekrar Tekrar İzliyor!

Başarılı şarkıcı, sözü ve müziği kendisine ait olan parça için de var olan yorumları özenle takip ediyor. İlk parçası veyahut ilk çalışması olmamasına karşın, kariyerinde önemli bir basmak olduğu söylenebilir. Çünkü Yanar, pop müzik listelerinde hızlı bir yükselişle bizleri karşılıyor. Birçok kişinin severek dinlediği parça, sözleri ve ritmiyle de oldukça profesyonel. Dinleyicilerinin mest olduğu nadide parçalardan biri olarak farkını gösteriyor. Hatta Uğur Özçelik’in yeni çıkan parçası için uzun yıllar unutulmayacak ve dinlenmeye devam edilecek şarkılardan biri olduğu da söylenebilir.

İki farklı şehirde çekilen klipinin şarkıyla uyumu, Yanar sevenlerini daha da arttıracağa benziyor. Nitekim, genç şarkının sosyal medyada aldığı etkileşimler hızla yükseliyor. Birçok yorum, şarkının tekrar tekrar dinlendiği ve sevildiği yönünde. Yorumlar içerisinde de klipin tam da şarkıya uygun kalitede olduğundan bahsediliyor. Bu yüzden hem şarkı hem de Uğur Özçelik için sosyal medyada büyük bir övgü tufanı yaşanıyor.

Uğur Özçelik Yanar’ın Çıktığını Duyurdu!

Beklenen şarkının çıkışının duyurulmasının ardından, Yanar tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. Şarkının bekleyenleri çok olduğundan da Uğur Özçelik hayranları bu habere bir hayli sevindi. Öyle ki şarkının birçok yerde, sürekli olarak çalındığı ve eşlik edildiği biliniyor. Genç şarkıcı Uğur Özçelik’e de bu durum karşısında düşüncelerini sorduğumuzda, “Yanar benim için bir hayli kıymetli.

Çalışmalarını tamamlamış ve yayınlandığını duyurmuş olmaktan bir hayli mutluyum. Şarkının gidişatını takip ederken beklediğimiz gibi iyi yorumlarla karşılaşıyoruz. Bu da Yanar’ın gerçekten başarılı bir parça olduğunu gösterir.” Diyor. Öyle ki zaten birçok kişi pop müziğin nadideleri arasında Uğur Özçelik’in şarkısı Yanar’ın yer alacağını söylüyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

 

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri